אודות

חברת סקול לוקר קיימת משנת 2000 ומספקת לקהל לקוחותיה בסקטור הפרטי והעסקי מגוון של פתרונות אחסון. סקול לוקר שמה לעצמה למטרה לספק לוקרים למגוון רחב של מוסדות חינוך תוך כדי דגש על איכות מוצר ורמת גימור גבוהה ובמחירים ללא תחרות.

החברה מספקת מזה כ-18 שנים מוצרי אחסנה בטוחה למגוון רחב של מוסדות, ובהם בתי ספר יסודיים ותיכוניים, ספריות, אוניברסיטאות ובתי עסק הזקוקים לפתרונות של אחסנה בטוחה. לחברת סקול לוקר קשת רחבה של מוצרים כאשר בין היתר אנו מציעים לוקרים תוצרת כחול לבן לצד לוקרים תוצרת חוץ בעלי מגוון רב של פתרונות נעילה, החל מנעילת הלוקר באמצעות מפתח, דרך נעילה באמצעות קוד ועד נעילה אלקטרונית.

במשך השנים צברה חברת סקול לוקר נסיון רב באספקת לוקרים למגוון רחב של לקוחות מסקטורים שונים ברחבי השוק, תמיד לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות עם דגש על שירות מהיר, נגיש ומקצועי.

בסיס החברה ומרכז השירות והמכירות ממוקם בתל אביב, שם גם קיים חדר תצוגה אליו תוכלו להגיע ולהתרשם ממגון הלוקרים ופתרונות הנעילה שיש לחברת סקול לוקר להציע. אנו מתמחים בהתאמת הלוקרים ללקוח על פי צרכיו תודות למגוון הרב של הלוקרים ופתרונות הנעילה אותם אנו מייצרים.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות שלכם ואנו נעזור לכם להתאים את הלוקרים למרחב שלכם תודות לגמישות העיצובית הרבה שאנו מציעים ללקוחותינו בהיבט מידות, החומרים מהם עשויים הלוקרים, קשת הצבעים ופתרונות הנעילה השונים. ניתן להזמין לוקרים במגוון גדלים.