ארון לוקרים – הבטיחות מעל הכול

ארון לוקרים – הבטיחות מעל הכול

אין צורך להרחיב בהסבר על מהו לוקר כיוון שסביר להניח שכל אחד מאתנו יודע מהו לוקר. במקומות רבים חשוב להציב ארון לוקרים המאפשר ללקוחות, לתלמידים או למשתמשים האחרים לאחסן בבקרה את הציוד שלהם. מקום זה של אחסון יכול לעזור לכם בחיסכון במקום או לסייע בשמירה על חפצים כאשר אנו מבצעים פעולות מסוימות (לדוגמה שחייה בבריכה, אימון בחדר הכושר או סיור בגן החיות). כאשר אנו באים לקנות ארון לוקרים אנו רוצים לשים דגש על בטיחות השימוש, על סוג הלוקר וסוג הנעילה שלו ועל נוחות השימוש בו.

מי צריך ארון לוקרים?

  • בתי ספר ומוסדות לימוד שונים.
  • בתי חולים ומתחמי אשפוז.
  • קאנטרי וחדרי כושר.
  • גני חיות, פארקי שעשועים ומתחמי אטרקציה שונים.
  • חופי ים ובריכות.
  • מקומות עבודה.
  • ועוד…

סוגי נעילות לארונות לוקרים:

כאשר אנו בוחנים לוקרים למתחם שלנו סביר להניח שהבטיחות תהיה הפרמטר העיקרי שנרצה לבחון. כמובן שיש פרמטרים נוספים עליהם נרחיב מעט בפסקה הבאה אולם נעילת הארונות וסוג המנעול ישפיעו לא רק על בטיחות השימוש בלוקרים אלא גם על נוחות השימוש בהם ולכן הוא פרמטר עיקרי. עבור ארון לוקרים כיום ישנם כמה סוגים של מנעולים: מנעול רגיל עם מפתח, נעילת קומבינציה שבה אתם מקבלים מעין מנעול עם גלגל מספרים שיש קוד וכל ספרה בו מצריכה סיבוב לצד השני. יש גם נעילה דיגיטלית, נעילת RFID וכן מנגנוני נעילה מתקדמים באמצעות מחשוב, אפליקציות, מנגנוני נעילה מופעלי תשלום ועוד.

על מה עוד חשוב לשים דגש?

סוג ארון הלוקרים שנרצה לרכוש יהיה כמובן בהתאם לסוג קהל היעד המשתמש בו. בעוד בבית ספר יסודי ככל הנראה מה שיאוחסן יהיו ספרים ומחברות ואולי גם סט בגדים לשיעור גופני, הרי שבמקומות אחרים אנשים אף עשויים לאחסן כסף, תכשיטים, ארנק, טלפון ודברים יקרי ערך ולכן חשוב להתאים את רמת הבטיחות של הלוקר למשתמש. גודל התאים הוא גם משהו שאנו רוצים להתחשב בו. בעוד התאים בבתי הספר יכולים להיות מספיק גדולים עבור ספרי הלימוד, הרי שבקאנטרי, חדרי כושר ופארקים מאחסנים יותר בגדים, נעליים וציוד נוסף כך שדרוש מעט יותר מקום. לבסוף נרצה גם להתחשב בעיצוב ארון הלוקרים שיתאים לעיצוב הקירות והחלל שבו הם הולכים לעמוד.

 

0 תגובות

Leave Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *