הפינה האישית של התלמיד בבית הספר

הפינה האישית של התלמיד בבית הספר

מהי מטרתה של חברה ראויה המייצרת ומספקת לוקרים לבתי הספר? זוהי מטרה נעלה ליצירה של סביבת לימודים נוחה ובריאה לכלל הסטודנטים והתלמידים, על-מנת שיוכלו ליהנות מתנאים סביבתיים משופרים ושגרת לימוד אידיאלית בסיוע מערך לוקרים המותרים למוסדות הרלבנטיים ולבתי ספר. זהו מערך ייחודי המאפשר למשתמש שיפור משמעותי בהתנהלות היומיומית, על-ידי הפחתת משקל התיק או הילקוט המלווים אותו במהלך יומו ושנת הלימודים המתישה.

הפינה האישית של התלמיד בבית הספר

לוקר בית ספר נחשבו בימינו לפינתו האישית והפרטית של כל תלמיד בשטח בית הספר, בוא הוא יכול לעשות שימוש ככל שיחפוץ באחסון החפצים והפקדתם בידי הלוקר הנאמן, שישמור לו עליהם, עד אשר ישוב ויפתח אותו על-מנת שישלוף את אשר הוא חפץ או צריך, ובין השאר: ספרים וחוברות לימודים, מחברות וקלסרים, כלי כתיבה, דברי מזון, בגדים, טלפון סלולארי וכולי.

לוקר בית ספר המיוצר על-ידי חברה אמינה יהיה עשוי ממתכת איכותית ומיוחדת העמידה בפני ניסיונות השחתה. כל דגם מיוצר באמצעות עמודות מודולאריות ייחודיות ותוכנן בקפידה למוסד המסוים תוך התחשבות בשטח הקיים ובעיצוב הכללי. לטובת שימוש בטוח, פשוט ונוח, אנו מקפידים על הליך ייצור בסטנדרטים הבטיחותיים ביות האפשריים, כאשר במקביל, כל לוקר מותאם לקהל היעד ולמידותיהם של המשתמשים, כמו גם המנעולים, שנבחרים תוך התאמה לקהל היעד.

לוקרים – פריט חובה במוסדות החינוך

לאחרונה, מינה משרד החינוך ועדת מומחים רפואית במטרה לבחון בקפידה את עניין המשקל הכבד אותו נאלצים תלמידים לסחוב על גבם מדי יום במהלך שנת הלימודים. בתום בחינה מעמיקה, המליצו אנשי הועדה על צורך להרחיב את השימוש בלוקרים בבתי הספר כפתרון אידיאלי ונכון ביותר למניעת בעיות גב פוטנציאליות עקב נשיאת המשקלים הכבדים הללו.

 מערך לוקרים בבית הספר – תפעול שוטף

אנו מתמחים באספקה וייצור של דגמי לוקרים שונים עבור תלמידים, הפותרים הלכה למעשה את הבעיה כבדת המשקל של תיקי הלימוד, מה שמוביל לנזקים משמעותיים – המתבטאים בכאבי גב וסוגים שונים של חוסר נוחות. חברה טובה באמת תדאג להצבה ותפעול של הלוקרים באופן שוטף ומלא, במהלך השנה כולה, וללא צורך באחריות כלשהי או מעורבות מסוימת מצד גורמי חינוך.

 

0 תגובות