הפינה האישית של כל תלמיד

הפינה האישית של כל תלמיד

האם ישנו דבר כזה – חברה ראויה לייצור ואספקה של לוקרים לבתי ספר? בוודאי שיש, אולם לא תמיד קל כל-כך למצוא חברה כזו, בדומה לקושי למצוא מחט בערימת שחת. המטרה של חברה ראויה כזו צריכה להיות – יצירה של סביבה נוחה ובריאה ללימודים והוראה, עבור תלמידים, סטודנטים, מורים ומרצים, זאת במטרה שיוכלו ליהנות מתנאי לימוד משופרים, עם תנאי לימוד אידיאליים, בערת מערך לוקרים המותאם לסביבת הלימודים ולתלמידים. מדובר במערך ייחודי של תאי אחסון, המאפשר שיפור משמעותי בהתנהלות היומיומית באמצעות הפחתת משקל התיקים והילקוטים שעל התלמידים לסחוב מדי יום לבית הספר ובחזרה.

לוקר בית ספרי – הפינה האישית של כל תלמיד בבית הספר

תא האחסון של כל תלמיד נחשב "הפינה האישית של כל תלמיד" בשטח מוסד הלימוד. הוא יכול להשתמש בו כאוות נפשו ולאחסן בתוכו חפצים חשובים, שהרי מדובר בכלי נאמן המאובטח על-ידי סיסמא אישית לבחירתו של התלמיד. ניתן לאחסון בתא כל דבר שאינו גדול יותר ממימדיו של התא, כגון: חוברות לימוד וספרים, מחברות, כלי כתיבה וקלסרים, בגדים, חטיפים ומוצרי מזון, שעונים, טלפון סלולארי וגאדג'טים אחרים.

לוקר בית ספר המשווק על-ידי חברה אמינה, עשוי ממתכת ייחודית ואיכותית עם עמידות מעולה בפני ניסיונות השחתה ופריצה. כל דגם מיוצר ומתוכנן בקפידה רבה ובהתאמה למוסד המסוים עבורו הוזמנו הלוקרים, זאת תוך התחשבות אמיתית בעיצוב הסביבתי ובשטח המוקצה למערך הלוקרים. לטובת שימוש פשוט, נוח ובטיחותצי בלוקרים, על אותה חברה להקפיד על אופן ייצור מוקפד שיביא למוצר סופי בטיחותי, זאת תוך הבטחה שהלוקרים יהיו מותאמים לקהל היעד ולמימדי גופם של המשתמשים, כמו גם המנעולים.

לוקרים – פריט חובה בכל מוסד חינוך

עד לא מזמן, מינה משרד החינוך צוות מומחים רפואי מיוחד על-מנת לבדוק ברצינות את עניין כובד המשקל אותו נאלצים תלמידים רבים לשאת על גבם העדין מדי יום, במשך שנת הלימודים כולה. בחינה מעמיקה מצביעה על צורך מהותי להרחיב את השימוש בתאי אחסון בבתי הספר כפתרון אמיתי למניעת בעיות גופניות אפשריות אצל אותם תלמידים אומללים, שרק מעוניינים בחיים בריאים ומהנים.

 

0 תגובות