להוריד מעמסה מהתלמידים

להוריד מעמסה מהתלמידים

לא מעטים הם המקומות בימינו, בהם ניתן למצוא לוקרים נוחים, שהם למעשה תאי אחסון. לוקרים מאפשרים נוחות בעבודה או במכון הכושר, כאשר אנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהארנק ודברים יקרי-ערך אחרים שאחסנו בלוקר – יישארו שם לאחר שנשוב מהאימון או מיום העבודה, מה שמאפשר לנו לבצע את פעילותנו המתוכננת בלב שקט ושלם. בית ספר למשל, הוא מקום בו ניתן לראות יותר ויותר לוקרים, המאפשרים התנהלות נוחה יותר עבור התלמידים וצוות ההוראה, כאשר היתרון הבולט ביותר הוא, כמובן, צמצום משקל התיקים הכבד, הגורם לעומס רציני למדי על גבם הרגיש והמתפתח של התלמידים, מה שללא ספק עשוי להזיק לבריאותם.

סדר וארגון הם מהערכים החשובים ביותר, כמעט בכל מקום, ובעיקר עבור תלמידים צעירים המסוגלים לסגל לעצמם חיים בריאים יותר, כאשר מרבית חומר הלימוד נמצא בלוקר. בשנים האחרונות, ניתן לראות שימוש מורחב בתאים אישיים במקומות נוספים, כגון: חופי ים, אולמות קונצרטים, תחנות רכבת, בריכות שחייה, מועדוני בילויים, מועדוני ספא ועוד. אפשרי למצוא לוקרים בגדלים שונים. בתי עסק רבים החלו להשתמש בלוקרים, זאת מאחר שבעל העסק יהיה אחראי על כל אובדן של דברי ערך השייכים לעובדים, כך שהצבת לוקרים ממוגנים עם מנעול פוטרת למעשה את מקום העבודה מאחריות שכזו.

כמה חפצים מיותרים כבר אפשר לסחוב בתיק? מסתבר שהרבה

זוהי בדיוק המטרה של שימוש בלוקרים. אפילו שמירה על חפצים אלקטרוניים יקרים, כגון טלפונים ניידים, תהיה יעילה מאוד בתאים אלו, שיכולים לשמור על אותם חפצים במקומות כמו חוף הים, באופן המייתר את הצורך לבקש מאנשים היושבים תחת השמשייה שלידינו "לשים עין" על החפצים בזמן שאנחנו קופצים לטבילה קצרה ומהירה בים. תאי האחסון של ימינו שונים לחלוטין מכפי שהיה בימים עברו. אלו בעלי הזיכרון הטוב זוכרים בוודאי את התאים הישנים עם המנגנון המיושן והקל לפריצה. כיום ישנה טכנולוגיה מיוחדת לתאים האישיים, הפועלת באמצעות תדרי רדיו. אפשר למצוא כיום מנעולי צמיד אלקטרוניים משוכללים שלא ניתן לאבד. טכניקות נעילת התאים הולכות ומשתכללות משנה לשנה – בהתאם לקדמה הטכנולוגית, המאפשרת הגנה מלאה על כלל החפצים המאוחסנים בתאי האחסון.

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות הזמנת לוקרים לבית הספר

 

0 תגובות