לוקר בחדרי כושר ומוסדות פרטיים

לוקר בחדרי כושר ומוסדות פרטיים

אנחנו התרגלנו לחיים נוחים יותר, רגילים שהכול זמין לנו יותר ובשורה התחתונה אנחנו מחפשים להפוך את החיים שלנו לקלים יותר. לא משנה לאן אנחנו הולכים אם זה בבריכות שחיה או חדרי כושר, אולמות כנסים, בתי ספר או כל מוסד פרטי אחר, האפשרות לשים את הציוד האישי בלוקר ולהסתובב בלי הציוד המיותר יכול להפוך את החיים שלנו לנוחים יותר.

לוקר לשימוש אישי בחדרי כושר

אחד המתקנים שהלוקר מככב בו הוא חדר הכושר, לא משנה כל כך מה גודל חדר הכושר, אנחנו מוצאים תמיד לוקר שבו ימתין לנו הציוד האישי עד סיום האימון. ישנם מתאמנים המביאים איתם ציוד מגן לאורך האימון כמו חגורת גב כפפות וכדומה. את כל אלו המתאמן סוחב בתיקו אבל לא מעוניין להסתובב עם כל התיק הגדול בין המכשירים מה גם לא בכל חדרי הכושר מאפשרים להיכנס עם תיקי ספורט לאולמות האימונים והמכשירים. לכן אותו מתאמן יכול לקחת את ציוד המגן, להשאיר את תיקו בלוקר ולאחר השימוש לאחסן את הציון חזרה בתיקו.

לוקר לשימוש אישי בכניסה לגלריות

ישנם אתרים תרבותיים שהכניסה אליהם מתאפשרת רק במידה ואנחנו מפקידים את הציוד האישי איתו אנחנו מגיעים לדלתות המקום. גלריות היא רק דוגמא אחת מיני רבות כמו אולמות תאטראות, ספריות ועוד. השימוש בלוקר במסדרונות או במקומות המיועדים להם מקלה על המבקרים וגם על מנהלי המקום.

לוקר לשימוש במרכזי קניות

עולם הקניות מתחלק לשניים, יש את אוהבי הקניות, רק תגידו להם שיוצאים לקניות והם כבר באוטו. מנגד, בצד השני נמצאים שונאי הקניות או לפחות אלו שיוצאים לקניות כי מוכרחים אבל הם בהחלט לא ייהנו מהחוויה. בתוך שתי הקבוצות האלו ישנם אלו שאוהבים להסתובב עם שקיות הרכישה שלהם, לאסוף כל שקית ושקית כשבסיום סבב הקניות הם יוצאים ממרכז הקניות גאים ברכישותיהם הרבות וישנם אלו שבין כל כמה חנויות ילכו לרכבם כדי לשים את השקיות ולהמשיך בסבב הקניות. מרכזי קניות שחושבים על אותם לקוחות ורוצים להעניק להם את חווית הקניה הטובה ביותר ישימו לוקר עבור הלקוחות שיוכלו לאחסן בו את הקניות שלהם עד לסיום סבב החנויות.

 

0 תגובות

Leave Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *